Partneři

PEMAP

Firma vznikla v roce 1992 a v té době dovážela z Řecka alkoholické nápoje. Později se zaměřila na sortiment potravinářského zboží, který se osvědčil a který má stále v nabídce. Konkrétně se jedná o kvalitní řecké džemy nejrůznějších druhů a gramáží, kompoty, citrónové koncentráty. Od roku 2002 mají v nabídce řecký olivový olej a také sortiment oříško-čokoládových krémů KIDDY a DOLLY. Z Bulharska dováží velice známé a oblíbené červené víno Medvědí krev, na kterou vlastní registraci ochranné známky, kompoty a sterilovanou zeleninu. V roce 2004 díky poptávce po bulharských vínech rozšířili nabídku o klasické odrůdy Merlot a Cabernet Sauvignon a o lehká vína Slim wine. Do sortimentu jsou zařazeny také výrobky ze Slovenské republiky jako například tradiční nabídka sterilizované zeleniny. V neposlední řadě se osvědčila spolupráce s českými výrobci, kterým dělá distribuci – jedná se o širokou nabídku medu, sterilizovanou zeleninu, a citrónové koncentráty.


CK Kudrna

Brněnská cestovní kancelář, která nabízí více než stovku netradičních cest a zavede vás na nejkrásnější místa naší planety. Putovat s nimi můžete pěšky, na kolech, na koních, lyžích, v lodích, na létajících kobercích , autobusy, vlaky, auty i létadly. Poznáte pamětihodnosti, přírodu i obyvatele z bezprostřední blízkosti nikoliv jen ze skleníku luxusních hotelů.

Proč do světa s Kudrnou?

  • tradice - klub cestovatelů a romantiků vznikl v roce 1979, zájezdy pořádáme již 19. sezónu
  • originalita - všechny zahraniční zájezdy jsou z dílny Kudrnů a za kvalitu ručíme. Nestane se vám, jako u mnoha jiných cestovek, že do poslední chvíle nevíte, kdo vlastně zájezd organizuje.
  • kvalita - stará se o vás tým zkušených a školených průvodců a kuchařů
  • jistota - jsme pojištěni pro případ ekonomickému úpadku (důkaz zde)
  • úspora - naši klienti mají možnost nákupu outdoorového vybavení za výhodnější ceny
  • odbornost - jsme specialisté na Albánii, Rumunsko, Rusko, Kelty, povedené taškařice, netradiční nápady a muzikantské akce. Cyklistické zájezdy zajišťujeme přívěsy šetrnými k vašim bicyklům.
  • vše v ceně - k naším zájezdům si nic nemusíte doplácet – vše, co byste mohli na dovolené potřebovat, je do ceny již započteno.

MRX

Společnost Bike Supply s.r.o. vznikla v roce 2007 s cílem produkovat kvalitní jízdní kola pod značkou MRX a Silence. Zákazníkům dávají možnost výběru klíčových komponentů a tak nejsou odkázáni pouze na katalogovou nabídku.

Značka MRX si rychle získala oblibu jak u hobby jezdců, tak mezi závodníky a to díky svému progresivnímu designu, volbě kvalitních komponentů a zároveň vyváženému poměru mezi cenou a kvalitou. Nabídku také doplňují o vývoj vlastních MRX komponentů.


VOŽENÍLEK / ARDON

Firma Voženílek byla založena v roce 1996 panem Tomášem Voženílkem a v roce 2000 byla zaregistrována pod novým názvem Voženílek pracovní ochranné pomůcky s.r.o. Dnes patří k předním českým dovozcům a prodejcům osobních ochranných pracovních prostředků. Prodejem se zabývá na velkoobchodní i maloobchodní úrovni a postupně rozšiřuje síť maloobchodních prodejen. V současné době má tři – v Přerově, v Jeseníku a v Ostravě. V Přerově se nachází sídlo společnosti, podniková prodejna a logistické centrum. V současné době tým tvoří více než 70 zaměstnanců. Pro uspokojení individuálních potřeb zákazníků byla zřízena velkokapacitní šicí dílna, v níž firma provádí zakázkovou výrobu oděvů a jejich potisk.

Sortiment zahrnuje pracovní obuv a oděvy, rukavice, pracovní pomůcky na ochranu zraku, sluchu, hlavy, pomůcky pro práci ve výškách a v neposlední řadě také drogistické zboží. Prodává výrobky renomovaných světových firem: 3M, Ansell, Showa, Uvex, Dupont, Heckel…. Současně vytvořili vlastní značku pracovních oděvů COOL TREND a pracovní obuvi ARDON.


MPI group

Společnost byla založena v roce 1991. Během celé své existence se MPI vždy zaměřovala na spolupráci s českými policejními složkami, celními orgány, armádou, speciálními jednotkami a českými i slovenskými průmyslovými organizacemi. MPI v této době také rozvinula dlouhodobou spolupráci s mnoha zákazníky a dodavateli z celého světa a také díky ní úspěšně uzavírá mnoho důležitých a prestižních zakázek. MPI si vždy vážila a váží všech svých obchodních partnerů. V současnosti patří MPI Group, s.r.o. mezi nejdůležitější české hráče na trhu obranného a bezpečnostního průmyslu.

FORCE

Značka FORCE je na trhu již od roku 1991. V současné době nabízí více než 1500 produktů této značky.


FITklub

Ve fitness a wellness centru Fitklub se snaží o to, abyste zde kromě perfektního vybavení našli hlavně kvalitní služby, odbornou pomoc a to vše v exklusivním a čistém prostředí. Vybavení klubu splňuje ty nejnáročnější kritéria a nejnovější trendy v oblasti fitness. Posilovna je kompletně vybavena stroji značky Panatta Sport, která patří k absolutní světové špičce. Nebudou zde po vás chtít, abyste se mořili nekonečné hodiny. Nabídnou vám individuální a profesionální přístup, kterým dovedou vytvořit takový program, aby cvičit mohl opravdu každý z vás.

Najdete zde: Posilovnu, Cardio zónu, Race Walker, Spinning, Sál pro skupinové cvičení, Osobní (strečinkovou) zónu, Wellness zónu - 2 sauny a relaxační místnost, Osobní trenérství, Výživové a dietologické poradenství, Diagnostické vyšetření, Masáže, Solárium, Dětský koutek a Sport bar