XC Benešov 2013

Jan Janda 5 let, 9 měsíců

0 komentáře

V sobotu 4. května se jezdci týmu CK PeMaP Přerov, jmenovitě Lukáš Sládeček, Jan Janda, Petr Oravec a Jiří Javůrek, vydali proti směru davů proudících na Aleš maraton a zvolili přínosnější závod ze seriálu Pohár drahanské vrchoviny, který tentokrát zavítal do obce Benešov.

Pořadatelé již na úvod sezony nasadili vysokou laťku a pro závodníky přichystali 4 kilometrový technický okruh, vedoucí ze ⅘ po podmáčených singletracích plných mokrých kořenů jak ve výjezdech, tak i ve sjezdech.

Na start se postavilo v kategorii Muži Expert celých 25 jezdců, připravených bojovat o co nejlepší příčku. Už v prvním okruhu se oddělilo zrno od plev a bylo jasné, v jakém pořadí přibližně dorazí jezdci do cíle. Nejlepšího výsledku dosáhl Jan Janda (4. místo) spolu s Petrem Oravcem, který kvůli technickým problémům dojel na krásném 6. místě. Jako další dorazil Jiří Javůrek (11. místo), který se však na cross-country závodech teprv zabydluje a v budoucnu jistě dosáhne lepších výsledků. Stálicí se stal i Lukáš Sládeček, který se ztrátou jednoho kola na vítěze uzavřel dojezd týmu.

Komentáře

  • Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno
požadováno (neveřejné)
volitelné