Lukáš Sládeček 2 roky, 6 měsíců

0 komentáře

Úspěšný víkend srávil tým CK PeMaP Přerov v rodném městě, kde se konala dvoudenní akce MAMUT Tour & Bike 2015.

Mamutman

Pátek (8.5.) patřil triatlonistům, kteří startovali na přerovské Laguně na trati 450m plavání, 32km kolo a 6km běh. V tomto závodě získal absolutní vítězství (1. místo) s časem 1h 23m 47s náš závodník Jirka Klíma.

MAMUT Tour & Bike 2015

Sobota patřila silničním kolům a horské cyklistice. Hlavním závodem MAMUT Tour byla trasa A 212km, převýšení 3741m. Další možnosti byly trasy B 136km, převýšení 2263m a C 83km, převýšení 976m. Ve velkém zastoupení trasy C obsadil tým CK PeMaP Přerov startovní pozice již tradičně v areálu přerovského výstaviště. Jmenovitě tedy Stanislav Špiler, Petr Oravec, Pavel Rada, Tomáš Zobaník, Jiří Javůrek, Lukáš Sládeček a Adam Čevela.

Po 83km se do cíle vrátila poměrně velká skupina závodníků a v závěrečném spurtu vybojoval cenné vítězství Stanislav Špiler s časem 2h 16m 19s. V kategorii CM3: 40 – 49 let vybojoval 2. místo Pavel Rada s časem 2h 16m 22s.

Nesmíme zapomenout na naše bojovníky 30km trasy MTB: Tereza Loupalová a Jan Mrtvý. Zde si nejlépe vedla Terezka Loupalová a vybojovala v kategorii EZ1: ženy do 18 let, krásné 3. místo s časem 1h 57m 17s.

Mamut jako série závodů v našem rodném městě byl pro nás výzvou a myslím si, že jsme se s ní hrdě poprali a obsadili cenná místa. To vše by ale nebylo možné bez pečlivé přípravy, vzájemné týmové podpory a především i podpory všech přátel, rodiny a partnerů - děkujeme.