Články

Zobrazení příspěvků z May, 2014

Vysočina krev a pot

Napsal: Lukáš Sládeček v XC, XCM 6 let, 11 měsíců
Vysočina krev a pot
Náš tým strávil 23. - 25.5. na Vysočině a jistě není třeba připomínat, že se zde konal Světový pohár horských kol. Přijeli jsme podpořit naše borce a užít si zdejší atmosféru. Cyklistikou to zde doslova žilo. Potkali jste spoustu známých osobností a okolní atmosféra vám doslova prolezla každou buňkou v těle. Nepřáli jste si nic jiného než sedět v sedle svého biku a prát se s místním terénem. Nezapomenutelný zážitek.

2014světový pohártým
více / 0 komentáře

XCR cup Brno #1

Napsal: Jirka Javůrek v Silnice 6 let, 12 měsíců
XCR cup Brno #1

Silniční závod na Masarykově okruhu v Brně, to je xcr cup. PeMaP dorazil v silné sestavě Jirka Klíma, Staňa Špiler a Jirka Javůrek.

2014klímapřerovsilnicetýmsezónapřevýšení
více / 0 komentáře

Mamut tour a bike 2014

Napsal: Jirka Javůrek v Silnice, XCM 6 let, 12 měsíců
Mamut tour a bike 2014

Druhý víkend v květnu se náš tým v silné sedmi členné sestavě vydal na start silniční trasy na 85km a dva závodníci se vydali na bikovou trať 30km.

2014biketýmsilnicepřerov
více / 0 komentáře

Valašský pohár xc Halenkov

Napsal: Jirka Javůrek v XC 6 let, 12 měsíců
Valašský pohár xc Halenkov

Na druhý podnik valašského poháru jsme dorazili v očekávání dalšího poctivého xc v sestavě Jirka Javůrek, Peťa Oravec a Terka Loupalová a naše očekávání byla naplněna v podobě 27% nekonečného stoupání a krásného kořenového ůseku v lese, který byl ještě umocněn rozbahněným terénem.

2014valašský pohártýmbikebahnoxcweborganizátořisezóna
více / 0 komentáře

Šela sprint 2014

Napsal: Jirka Javůrek v XC 7 let
Šela sprint 2014

V pátek 2.5. se jako doprovodný program šela maratonu jel na lipnickém náměstí sprint s překážkami na 1000m. Za CK Přerov nastoupili Staňa Špiler, Jirka Javůrek a Terka Loupalová. Po projetí trati následovali rozjížďky.

xcženytýmbike
více / 0 komentáře